3 důvody, proč si pořídit crossbody kabelku

2. Únor 2017
přidal kotala
3 důvody, proč si pořídit crossbody kabelku

Chcete si udělat radost nebo jste zjistila, že nutně potřebujete novou kabelku? Máte už ve své výbavě crossbody kabelku? Pokud ne, tak je nejvyšší čas tento nedostatek napravit. Výběr je opravdu veliký a možnosti nepřeberné, takže stačí vybrat tu, která vás nejvíce osloví. Můžeme vám nabídnout hned několik dobrých důvodů, proč si pořídit právě crossbody kabelku.

 

1.Volné ruce

Crossbody v překladu znamená přes tělo. Kabelku tedy můžete volně přehodit přes rameno nebo si ji dát diagonálně přes tělo a ruce tak máte volné. Je to velmi pohodlné a praktické pro činnosti ve volném čase - například při aktivitách s dětmi, při procházce se psem, na nákup a tak dále. Velmi pohodlné také je, že kabelka přes tělo rovnoměrně rozloží váhu a nepociťujete tak bolesti zad právě z nošení kabelky.

 

2.Věci v bezpečí

Další výhodou crossbody kabelek je fakt, že ji můžete mít stále u sebe a tím máte neustále své cennosti a obsah kabelky pod kontrolou. Kabelku máte přímo na těle a jen tak se k ní někdo nedostane. Tuto skutečnost oceníte především ve větších městech nebo v hromadné dopravě, kde je často hlava na hlavě.

 

3.Variabilita

Jedním z dalších důvodů, proč si pořídit právě crossbody kabelku, je jejich variabilita. Mnoho těchto kabelek má kromě nastavitelného popruhu, který je odnímatelný, také klasické krátké uši. Stačí tedy dvě cvaknutí karabinek a máte rázem úplně jiný doplněk k vašemu outfitu. Crossbody kabelku mohou skvěle také využít také maminky, které ji mohou umístit na kočárek právě díky nastavitelnému popruhu.Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!