Birkinka - další klasika všech klasik

18. Listopad 2013
přidal
Birkinka - další klasika všech klasik

Birkinka je další z kabelek, které představují naprostou klasiku všech klasik. Zanedlouho jí bude třicet let a za ta léta se stala symbolem luxusu a elegance.

 

Bylo nebylo, kdysi v osmdesátých letech letěla známá herčka Jane Birkin z Londýna do Paříže a vedle ní (pochopitelně v první třídě) seděl také Jean Luis Dumas, tehdejší šéf firmy Hermes. Bohužel, milé Jane se všechny neocenitelné maličkosti z její kabelky vysypaly do uličky a tak si povzdechla, jak je pro ni těžké najít kabelku, kam by se vše vešlo. Kabelku praktickou na cesty, ale přitom dostatečně elegantní.

Birkinka pro Jane Birkin

A Jean Luis si vše velmi dobře zapamatoval a nezaváhal. Právě pro Jane Birkin vymyslel skvělou koženou tašku, která ji nadchla a kterou již neopustila. Právě proto se této tašce říká Birkin bag, neboli po našem Birkinka.

 Až po cestovní varianty

Jde o koženou tašku o několika různých velikostech - prodává se ve velikostech od 20 do 55 centimetrů. Největší modely jsou určené pro cestování. Je vyrobená vždy z kůže a v různých barevných odstínech. Taška se drží za dvě ucha, pásek přes rameno již nenabízí. Taška je také praktická - obsahuje totiž zámek, takže se vám do ní nikdo nepovolaný jen tak nedostane!

Luxus za luxusní cenu 

Luxusní zboží si žádá také luxusní cenu. V případě Birkinky pak počítejte s tím, že se jedná o superluxusní zboží, na které musejí dokonce i celebrity určitý čas čekat - jen tak, že dorazíte do obchodu, vyberete, zakoupite a jdete, si ji nepořídite!

Luxus na celá staletí

Birkinka je vyráběna vždy ručně, ty nejlevnější pořídíte za 7400 dolarů, ale můžete za ni dát i to samé, co třeba za dům - 100 000 dolarů. Jde však o kabelku, jejíž hodnota s věkem rozhodně stoupá!Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!