Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

9. Leden 2017
přidal kotala
Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

Balení výrobků, dárků, hraček nebo různých upomínkových předmětů je nedílnou součástí samotného dárku nebo spotřebního zboží. Samotný obal – v našem případě krabice nebo krabička – plní hned několik funkcí. Obaly především plní funkci ochrannou, dále informační a v neposlední řadě take funkci estetickou. O důležitosti wstetické funkce obalu – dárkové krabice nebo dárkové krabičky – hovoříme nejčastěji u výrobků vyšší cenové hladiny. Jako příklad můžou sloužit třeba hodinky, luxusní boty, šperky nebo třeba dámské kabelky. Tento druh zboží si přímo vyžaduje kvalitní obal.

 

Tyto obaly bývají nejčstěji různé krabice a dárkové krabičky. Při jejich navrhování mají designéři téměř neomezené možnosti. Především co se tvaru týká.

 

Ohledně materiálů se nejčastěji stále používá papír v jeho nesčetných modifikacích. Obvykle to bývá různě vrstvená lepenka. Ta může být vyvedená v různých barvách a odstínech a nezřídka bývá doplněna o designový potisk nebo podobnou designovou zvláštnost.

 

Pokud se uvnitř dárkové krabičky skrývá skvost, který by se transportem nebo manipulací mohl poníčit, je dobré  jej zabalit ještě do nějakého speciálního obalu proti poškození. K tomu se nejčastěji používá bublinková folie – ta může být v různých gramážích resp. v různých velikostech bublinek. Subtilní dárkový předmět v takovéto bublinkové folii nepůsobí nijka nepatřičně.

 

Ať už kupujete cokoli a dáváte to jako dar, nezapmínejte na vhodnou dárkovou krabičku nebo jiné dárkové balení. I krásný obal dokáže obdarovaného potěšit.Spřátelené weby

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.