Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

9. Leden 2017
přidal kotala
Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

Balení výrobků, dárků, hraček nebo různých upomínkových předmětů je nedílnou součástí samotného dárku nebo spotřebního zboží. Samotný obal – v našem případě krabice nebo krabička – plní hned několik funkcí. Obaly především plní funkci ochrannou, dále informační a v neposlední řadě take funkci estetickou. O důležitosti wstetické funkce obalu – dárkové krabice nebo dárkové krabičky – hovoříme nejčastěji u výrobků vyšší cenové hladiny. Jako příklad můžou sloužit třeba hodinky, luxusní boty, šperky nebo třeba dámské kabelky. Tento druh zboží si přímo vyžaduje kvalitní obal.

 

Tyto obaly bývají nejčstěji různé krabice a dárkové krabičky. Při jejich navrhování mají designéři téměř neomezené možnosti. Především co se tvaru týká.

 

Ohledně materiálů se nejčastěji stále používá papír v jeho nesčetných modifikacích. Obvykle to bývá různě vrstvená lepenka. Ta může být vyvedená v různých barvách a odstínech a nezřídka bývá doplněna o designový potisk nebo podobnou designovou zvláštnost.

 

Pokud se uvnitř dárkové krabičky skrývá skvost, který by se transportem nebo manipulací mohl poníčit, je dobré  jej zabalit ještě do nějakého speciálního obalu proti poškození. K tomu se nejčastěji používá bublinková folie – ta může být v různých gramážích resp. v různých velikostech bublinek. Subtilní dárkový předmět v takovéto bublinkové folii nepůsobí nijka nepatřičně.

 

Ať už kupujete cokoli a dáváte to jako dar, nezapmínejte na vhodnou dárkovou krabičku nebo jiné dárkové balení. I krásný obal dokáže obdarovaného potěšit.Kabelky doporučují:

Při online nákupech využívejte slevové kupóny! Ušetříte s nimi i desítky procent, o které byste museli zaplatit více. Právě Slevovykupon.net je největší server se slevovými kupóny a akčními nabídkami v ČR.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.