Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

9. Leden 2017
přidal kotala
Dárkové krabice a krabičky pro pěkné zboží

Balení výrobků, dárků, hraček nebo různých upomínkových předmětů je nedílnou součástí samotného dárku nebo spotřebního zboží. Samotný obal – v našem případě krabice nebo krabička – plní hned několik funkcí. Obaly především plní funkci ochrannou, dále informační a v neposlední řadě take funkci estetickou. O důležitosti wstetické funkce obalu – dárkové krabice nebo dárkové krabičky – hovoříme nejčastěji u výrobků vyšší cenové hladiny. Jako příklad můžou sloužit třeba hodinky, luxusní boty, šperky nebo třeba dámské kabelky. Tento druh zboží si přímo vyžaduje kvalitní obal.

 

Tyto obaly bývají nejčstěji různé krabice a dárkové krabičky. Při jejich navrhování mají designéři téměř neomezené možnosti. Především co se tvaru týká.

 

Ohledně materiálů se nejčastěji stále používá papír v jeho nesčetných modifikacích. Obvykle to bývá různě vrstvená lepenka. Ta může být vyvedená v různých barvách a odstínech a nezřídka bývá doplněna o designový potisk nebo podobnou designovou zvláštnost.

 

Pokud se uvnitř dárkové krabičky skrývá skvost, který by se transportem nebo manipulací mohl poníčit, je dobré  jej zabalit ještě do nějakého speciálního obalu proti poškození. K tomu se nejčastěji používá bublinková folie – ta může být v různých gramážích resp. v různých velikostech bublinek. Subtilní dárkový předmět v takovéto bublinkové folii nepůsobí nijka nepatřičně.

 

Ať už kupujete cokoli a dáváte to jako dar, nezapmínejte na vhodnou dárkovou krabičku nebo jiné dárkové balení. I krásný obal dokáže obdarovaného potěšit.Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!