Domácí Spa a Wellness

31. Květen 2016
přidal kotala
Domácí Spa a Wellness

Chcete si zařídit vlastní domácí wellness centrum včetně veškerého zařízení? Chcete si doma užívat vlastní vířivkysauny, nebo chcete otevřít hotelové nebo relaxační wellness centrum?

Kontaktujte firmu Eurowellness, která Vám zrealizuje kompletní wellness, balneo, regenerační či lázeňské prostory.

 

Společnost Eurowellness vyrábí finské saunyparní saunyKneippovy chodníky a další zařízení pro komerční i privátní účely ve wellness. Každé wellness centrum vyrábíme zákazníkovi na míru, přesně podle jeho požadavků a přání. Veškerou realizaci wellness centra kompletně zajistíme. Firma Eurowellness zařídí počáteční analýzu, 3D vizualizaci, díky které si budete moci svoji nové centrum živě představit. Dále Vám bude zhotovena nabídka, projekt, stavba a samozřejmostí je pak i kompletní servis.

SPA a Wellness prostory

Do Vašeho wellness centra můžete nechat instalovat různé kombinace wellness vybavení, které naše firma nabízí.

Není pro nás žádný problém vybavit malé wellness centrum stejně tak jako velká, komerční spa prostory. Součástí vybavení může být vše, na co si jen vzpomenete. Vyberete si wellness vybavení, které chcete do Vašeho nového centra naprojektovat a nainstalovat. Možnosti jsou opravdu veliké. Od vířivých van, přes nerezové bazénysauny až po vodní dekorace.

 

Sauny pro vaše SPA a Wellness

Příkladem vybavení je sauna. Druh sauny si vyberete, můžete mít klasickou finskou saunu, parní saunubiosaunu,bylinnou saunuinfrasaunu a další.

 

Nezbytnou součástí sauny mohou být také různé bazény - ochlazovací bazény, ochlazovací vědrazážitkové sprchyledový vodopád aj.. Unikátním projektem společnosti Eurowellness je kabina Polaris, kde stěna je vyrobena z tlusté vrstvy drobivého ledu. Ledová stěna je vlastně tvořena obrovskou vrstvou ledu. Ledová stěna zabrání stagnaci vlhkosti a přináší teploty kolem 5 °C.

 

Další vybavení SPA a Wellness

Dále jsou pro vás připraveny SPA a Wellness vybavení jako Kneippovy lázně, Hammam koupel, solária, místnost pro masáž, masážní stoly nebo například místo pro haloterapii, terapii hudbou nebo terapii světlem – chromoterapii.

 

Pro společnost Eurowellness není nic problém! Neváhejte a navštivte nás a řekněte nám Vaše přání ohledně wellness centra. Každé Vaše přání a sny budou převedeny do reality a Vy budete moci nerušeně relaxovat a odpočívat.Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!