Inspekce nemovitosti

8. Srpen 2017
přidal genes
Inspekce nemovitosti

Inspekce nemovitosti

S manželkou jsme se po dlouhém uvažování a obhlížení rodinných domů v okolí Prahy rozhodli ke koupi nemovitosti. V okolí Prahy není moc pěkných pozemků pro stavbu rodinného domu, nebo neodpovídají našim finančním možnostem a proto jsme se rozhodli ke koupi staršího rodinného domu v Řevnicích, okres Praha-západ.

 

Před nákupem starší nemovitosti nás odrazovali rodinní známí.  Co vše se může stát, kolik bude stát oprava skrytých vad atd. Také po přečtení hororových scénářů na internetu jsme se rozhodli vyhledat odbornou firmu.

 

Neváhejte se obrátit na certifikovaného inspektora nemovitosti

Vyhledali jsme odbornou firmu, certifikovaného inspektora nemovitostí s firmy Nemopas pana Ing. Jiřího Čížka, který má spoustu pozitivních referencí - Inspekce nemovitostí.  Je certifikovaný soudní znalec v oboru stavebnictví. Kontaktovali jsme ho formou nezávazné poptávky vyplněním formuláře na internetu.  . Do 12 hodin po obdržení poptávky nám zavolal a domluvil si s námi vhodnou variantu inspekce, termín návštěvy objektu a zaslal nám také cenovou nabídku. Obrátit se na něj můžete nejenom v regionu Praha–západ, Praha–východ ale také v okolí města Mělníka, Kutné Hory, Benešova a Mladé Boleslavy.

 

S čím Vám může pomoci inspektor nemovitosti?

Inspektor nemovitosti se tak již zúčastnil prohlídky nemovitosti a ihned nás tak mohl upozornit na problémy a závady. Inspekce nemovitosti je realitována v oborech statika, hydroizolace, povrchy, bezpečnost, hluk, úniky tepla a technických zařizení budov. Na zakladě techto oborů prověří Váš rodinný dům a vydá průkaz nemovitosti, kde přehledně informuje o počtu nalezených vad a rizikových řešeních, které mohou v budoucnu k vadám vést.

 

Inspektora nemovitosti pana Ing. Jiřího Čížka Vám rádi doporučíme...

Inspektora nemovitostí, pan Ing. Jiřího Čížek s firmy Nemopas, můžeme vřele doporučit. Bylo vidět, že se v oboru vyzná  a je to odborník na svém místě. Ocenili jsme také rychlost, s jakou nám vypracoval průkaz technického stavu budovy. Vše bylo hotovo do týdne a my se mohli rozhodnout jestli danou  nemovitost koupit. I přes to, že nemáme technické vzdělání, vše nám v poklidu vysvětlil, navrhl nám řešení a mi se tak již mohli soustředit jen na starosti spojené se stěhováním a vybavováním nemovitosti J.

 

 

 

 Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!