Jak chodit na podpatcích?

20. Listopad 2013
přidal
Jak chodit na podpatcích?

Také milujete vysoké podpatky? A zvládáte dobře chůzi na nich? Povězme si, že není právě snadná... Na druhou stranu, pokud se na nich budete kinklat, na půvabu vám to nepřidá... 

Chůze a vysokých podpatcíh není právě snadná 

Řekněme si popravdě, že chůze na vysokých podpatcích není právě snadná a ani zdravá. Na druhou stranu, noha v nich vypadá velmi elegantně a svůdně. Pokud jste chůzí na vysokých podpatcích nepolíbené, začněte nejdříve na podpatcích, které jsou vysoké maximálně pět centimetrů. Boty na podpatcích vždy vybírejte pouze ve správné velikosti. V žádném případě nespoléhejte, že se jakkoliv rozšlápnou, Kupte si pouze ty, které vám doopravdy sedí! 

Začněte doma

S nácvikem začínejte doma, nevyrážejte rovnou do terénu, kde hrozí nejrůznější nerovnosti. Případně si takto vyzkoušejte a "ošahejte" nové boty, které jste si pořídili. Vyzkoušejte si postupně všechny možné nástrahy, jako například schody, nebo třeba dlaždice. 

Rovnováhu zachovávat!

Paradoxně právě podpatky vám mohou pomoci naučit se držet vzpřímeně. Málokterá z nás totiž chodí zcela rovně. Většinou se různě hrbíme, máme povolené svaly, nebo se nakláníme na jednu stranu. V podpatcích je však nutno chodit vzpřímeně, což byste si mohly vštípit i pro jiné situace. 

Jak na vzpřímenou chůzi

Začněte tím, že vypnete prsa, a to i tehdy, pokud se za ně  nějakého (nepodstatného) důvodu stydíte. Ramena zatlačte dolů, břicho stáhněte. Pánev maličko podsaďte. Zaměřte se na svá chodidla, každé by mělo stát na třech opěrných bodech. Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!