Jak koupit a těžit Bitcoin

13. Únor 2018
přidal kotala
Jak koupit a těžit Bitcoin

Už jste slyšeli o těch "Bitcoinech"? Nejspíše ano, a dnes si povíme o tom, jak takový Bitcoin získat.

Bitcoin je dnes již taková alternativní měna neboli kryptoměna, kterou se dá platit v nejrůznějších e-shopech a obchodek jako je např. Alza.cz . Bitcoin však není jediná kryptoměna a těchto virtuálních měn je dnes více jak 1500 druhů. Do jakékoliv kryptoměny můžete investovat napřímo, koupíte si na burze část Bitcoinu nebo jiné kryptoměny a spekulujete na jeho kurz vůči např. Dolaru nebo Euru.

Další, již méně známou formou jak Bitcoin získat je si ho vytěžit. Ano slyšíte správně, kryptoměny se dají těžit a to pomocí vlastního počítače a lepší herní grafické karty a nebo specializovaného příslušenství tzv. ASIC přístroje.

 

Chci těžit Bitcoin sám

V případě, že patříte mezi technicky zdatnější, máte čas a chuť se začít věnovat těžení Bitcoinu a dalších kryptoměn vlastními silami, doporučím začít např. na této webové stránce: JAK TĚŽIT BITCOIN SÁM


Chti těžit Bitcoin s profesionálem

A poku byste chtěli do kryptoměn investovat, ale nemáte čas, náladu ani technické znalosti v oboru, je zde možnost jak do Bitcoinu investovat prostřednictvím pronájmu těžebních strojů. Více o tématice se dozvíte na této webové stránce: JAK TĚŽIT BITCOIN S PROFESIONÁLEMKabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!