Jaké jsou trendy kabelky pro tuto zimu?

11. Listopad 2013
přidal
Jaké jsou trendy kabelky pro tuto zimu?

Říkáte si, že byste si pořídili na tuto zimu novou kabelku a chcete vědět, které budou ty nejvíce trendy v období letošní zimy? Podívejte se s námi, ze kterých skvělých kabelek si můžete tuto zimu vybírat! 

 

Punk pro každého

Doplňky nebo oblečení s punkovými motivy dnes představují jeden z nejpopulárnějších trendů. Jde hlavně o různé hřeby a řetězy, které budou velmi efektně vypadat i na kabelce. Kabelku pobitou hřeby můžete nosit k nejrůznějším oděvním kouskům. Skvěle bude vypadat třeba s kabátkem ve stylu křiváku, legínám a holínkám v podobném duchu! 

 

Miniaturismus na tanec

Pokud zrovna nepotřebujete sebou nosit hromadu spisů, notebook, boty na cvičení a já nevím co ještě, pak by se vám mohla hodit miniaturní kabelka na řemenu přes rameno, která připomíná třeba obal na brýle. Takovou kabelku si můžete vzít třeba na večer v klubu, kde chcete tančit a nechat se obtěžovat kabelkou co nejméně. Do takové kabelky se vám vejde akorát tak mobil, rtěnka a drobné. Na druhou stranu jde o model lehký, který při tanci skoro necítíte. 

Kožešina pro dobu ledovou 

Na mysli máme pochopitelně kabelky z kožešiny umělé, která ale zahřeje podobně jako ta pravá. Navíc je mnohem levnější a nezabije se kvůli ní jediné zvíře. Pořiďte si pěkně huňatou kabelku, která vypadá super a navíc také přispěje k vaší tepelné pohodě. Většinou jde o jednoduché modely na zip, další zdobění již není třeba. 

Kabelky s železnými řetězy

Kabelky se železnýi řetězy a řetízky přes rameno frčí nadále. Jde většinou o barevné modely, velmi oblíbená je třeba lososová. Nezapomeňte ale, že pokud je řetět zlatý, měly by být zlaté i vaše ostatní doplňky. 

Brašny pro venkovské doktorky

Do módy opět přišly brašny, které dřív byly nezbytnou výbavou venkovských lékařů. Brašny z kvalitní kůže, takže je ani cestování v nečase nemohlo poškodit, brašny dostatečně prostorné, do kterých se toho vešlo mnoho. Pořiďte si také takovou a třeba konečně nebudete bojovat s dostatkem volného prostoru. Anebo si pořiďte zmenšenou verzi s dlouým řemenem přes rameno. Kabelky doporučují:

Při online nákupech využívejte slevové kupóny! Ušetříte s nimi i desítky procent, o které byste museli zaplatit více. Právě Slevovykupon.net je největší server se slevovými kupóny a akčními nabídkami v ČR.


Kabelka.cz slevový kód

Ušetřete na Kabelka.cz. Na Slevovykupon.net jsou různé slevy.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.