Malíři pokojů z Prahy

15. Červen 2017
přidal kotala
Malíři pokojů z Prahy

Kupujete nový byt nebo dům a chcete si ho nechat vymalovat a upravit dle Vašeho přání? Proto jsme tady pro Vás právě my, malíři pokojů Praha, abychom Vám s tím pomohli.

Mezi práce, které provádíme, patří malířské a natěračské práce, lakýrnické práce, tapetování, škrábání a odstranění starých nátěrů a v neposlední řadě také úklid po malování.

 

Naše služby zahrnují tedy veškeré práce spojené s malováním od začátku až do konce. Nejprve odstraníme staré nátěry nebo staré tapety a provedeme drobné úpravy, které dodají kvalitu naší práci. Jde například o rozmývání mastných skvrn, izolaci proteklých skvrn, přebroušení omítek. Můžeme spolupracovat i s bytovým architektem. Součástí těchto "před" prací je i sestěhování nábytku a zakrytí nábytku a podlahy foliemi.

 

Poté dojde k samotnému malování. Pokud chcete, vybereme s Vámi i barvu, která je pro Váš dům či byt vhodná. Barvy jsou buď ručně míchané, nebo si můžete vybrat rovnou konkrétní odstín od výrobce. Malujeme dle Vašeho přání, není pro nás problém provést linkování, malování válečkem, batikování nebo tupování. Umíme nanášet i plastické omítky, reliéfní omítky či jiné dekorační materiály.

 

Kombinace malování a tapetování

 

Pokud si přejete kombinovat malování s tapetou, stačí se s námi domluvit. Tapety dokážou zakrýt nerovnosti nebo praskliny, používají se jako výzdoba různých reprezentativních prostor. Tapety jsou výhodné, protože jsou odolné vůči vlhkosti, jsou snadno omyvatelné, mají dlouhou životnost a vyrábí se v široké škále vzorů a barev.

Pokud potřebujete lakýrnické práce, náš profesionální tým natře jakýkoliv povrch od dřeva až po kov. Před lakování dochází k obroušení a očištění povrchu, poté je povrch upraven různými nátěry nebo nástřiky a nakonec nalakován vhodným lakem. Rádi Vám poradíme i s vhodnou péčí o nalakované povrchy.

 

Úklid po malování v Praze

 

V neposlední řadě je naší prací také úklid po malování.Vrátíme veškerý nábytek do původního, někdy ještě krásnějšího stavu. Zároveň odstraníme a zlikvidujeme zakrývací materiál, umyjeme okna, dveře, zásuvky a lišty. Je možné se s námi domluvit i na doplňkové službě - hloubkové mokré čištění koberců a čalounění, kdy spolupracujeme s externí firmou.

Pokud Vás nabídka našich malovacích a s nimi spojenými pracemi oslovila, kontaktujte malíře pokojů Praha kdykoliv telefonicky nebo emailem. 



Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!