Marylin Monroe - ikona módy, herectví a modelingu

25. Únor 2015
přidal hnatek
Marylin Monroe - ikona módy, herectví a modelingu

Známá svým sex-appealem, krásou, módním vkusem, povahou a symbolem ženskosti. To je slavná Marylin Monroe dvacátého století - osobnost, kterou zná snad každý na světě :-) 

 

Kdo že ta skvělá žena opravdu byla?

Její opravdové jméno je Norma Jeane Mortenson. Narozena roku 1926. Americká herečka, modelka, zpěvačka a producentka. Zahrála si v mnoha filmech, kde se do podvědomí diváků zaryla jako sexuální symbol filmového plátna. Své poslední roky před smrtí bojovala se závislostí na uklidňujících prostředcích. Bylo pro ní psychicky náročné snášet napětí a tlak, který je součástí hollywoodské branže. Její smrt má do teď neobjasněné okolnosti. Nicméně stala se kulturní a filmovou ikonou, vzorem mnoha žen, snem mnoha mužů a sexuálním symbolem. V roce 2009 byla zvolena za nejvíce sexy herečku všech dob. Zemřela ve svých 36 letech.

 

"Před vstupem do jejího domu, kde byla nalezena mrtvá, byl objeven latinský nápis Cursum perficio, který lze přeložit jako Zde končí má pouť či Zde zakončuji svou cestu."Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!