Novinky jara 2015 - zvonáče?

3. Březen 2015
přidal hnatek
Novinky jara 2015 - zvonáče?

Jaké trendy budou frčet letošní jaro? Nebudete věřit vlastním očím, co se uchytne ve světě módy pro rok 2015. Vzpomínáte na legendární zvonáče ze sedmdesátých let? Ano, vrátí se :-) ale v modernějším podání.

 

Hitem letošního roku se stanou volnější kalhoty (až do zvonu) ve světlých barvách, halenky a vesty. Přestože jsou tyto prvky stylem z dřívějších dob, outfit letošní doby bude ale stylisticky modernější. 

 

Jaro/léto 2015 nevynechá ani takzvaný ubrusový vzor - kostky. Nejlepší kombinací je kostkovaná sukně s jinak barevným kostkovaným kabátkem či halenkou. Nebojme se také spojit různé barvy dohromady. 

 

A co takhle dlouhé třásně? Ano, i ty se velice ujmou. Na večírku budete za hvězdu. Třásně mohou zdobit jak Vaši kabelku, tak i halenku či bundu. Módní prvek je i teď oblíbený, ale nové trendy nabízí ještě výraznější provedení.

 

Samozřejmě nemůžeme vynechat ani květinové vzory, které jsou hitem snad každého jara a léta. Motivy jsou elegantní, veselé a vkusné. Dlouhé šaty působí bohémsky a s bundou (tzv. křivákem) vytváří ideální kombinaci.



Spřátelené weby

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.