S jakým outfitem na podzim nešlápnete vedle?

26. Říjen 2017
přidal genes
S jakým outfitem na podzim nešlápnete vedle?

 

Podzim přináší hromadu trendů a jen čert by se v nich vyznal, tedy pokud nemáte nějakého pomocníka v podobě nákupní maniačky. Ať už je to ale jak chce, měli byste mít na paměti, že k podzimu se nevážou žádné šaty nebo sukně, ale hlavně kabáty a bundy, bez kterých se letos opravdu neobejdete. Máte tedy už letošní stylové bundy nakoupeny nebo se teprve do obchodních domů na podzimní nákupy chystáte? Máte k bundě správné boty?

 

Jestliže se teprve chystáte, přinášíme vám několik tipů na letošní nejvíce stylové bundy a kabáty, které dokonale zkombinujete s jakoukoliv obuví či s jakýmikoliv džíny.

 

Co se týče bund, vybírejte si mezi barevnými křiváky, které jsou letos nejvíce stylové. Pokud vás křiváky nenadchly, tak volte raději oblíbené bombery, které jsou uvnitř s kožíškem. Nezapomínejte ani na džínové bundy, u nichž taky najdete vně kožíšek, který vás dokonale ochrání před chladem a nepříjemným podzimním počasím.

 

A co kabáty?

Kabáty letos vedou rozhodně ve své rovné podobě, jak tomu bylo vloni. Letos je ale najdete opravdu všude, není jich nedostatek, jak tomu bylo během loňské zimy. Kabáty jsou letošní rok populární hlavně v šedém provedení, ale ani s hnědou verzí neuděláte krok stranou.

 

Květiny, květiny, květiny!

Nejlepší kousek, který si můžete odnést, jsou rozhodně takové kabáty, které jsou posázené kytičkami. Kytičky obecně jsou aktuální hit, kterým jsou osázeny třeba kabelky nebo taky boty, dokonce džíny nebo jenom obyčejná trička s krátkým rukávem. Na kabátu ale taky působí velice vkusně, proto se jich nebojte.

 

Jestliže byste zatoužili po trochu extravagantním kabátu, pak si k němu kupte třeba ještě nášivky, pokud si tedy nekoupíte kabát už přímo s nimi. Nášivky jsou taky něco, co musí být na každém kousku oblečení, ať už se jedná o tričko, bundu nebo batoh. Pokud kousky s nášivkami nenajdete, v obchodech s oblečením běžně koupíte pytlík pouze s nášivkami a doma si je tedy můžete přišít tam, kde se vám zlíbí.

 Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!