Spolehlivá předpověď počasí

12. Srpen 2018
přidal genes
Spolehlivá předpověď počasí

Ráno se probudíte a pokládáte si stále stejnou otázku. Jaké bude dneska počasí? Co si mám vzít na sebe? Mám si vzít ještě bundu, nebude mi v ní horko? A co deštník? Mám si ho vzít do tašky s sebou?

 

Už takové otázky řešit nemusíte! Stačí se podívat na webové stránky http://www.slunecno.cz  a hned zjistíte veškeré možné informace!

 

Na Slunecno.cz  najdete předpověď počasí, která je vytvořena na základě meteorologických dat NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration).  Používáme vlastní model pro předpověď počasí s rozlišením 3 a 15 km. Poskytujeme předpověď počasí pro 10 516 míst v České Republice.

 

Aktuálně v dané oblasti

Pokud si zadáte do vyhledávače místo, pro které chcete znát odpověď (například Praha 9), ukážeme Vám aktuální počasí a informace o pocitové teplotě, vlhkosti vzduchu, dohlednosti, času východu a západu slunce, spodní základny oblačnosti. Dále tam naleznete předpověď na následující 3 dny a dlouhodobou předpověď na následující týden. U každé předpovědi počasí najdete nejen obrázkovou předpověď, ale také slovní vyjádření, jak bude, jaký bude vítr, nejnižší teploty apod.

 

Předpověď srážek

V záložce srážky najdeme mapu aktuálního úhrnu srážek, kde jsou ukázány oblasti s předpokládaným výskytem srážek a sněhových srážek. Předpověď modelu srážek je opět uvedena v rozlišení 3 km.

 

Meteoradar

Zobrazit si můžete také online meteoradar pro Českou republiku, kde vidíte online vývoj srážek. Radiolokátor ČHMU je jedním z nástrojů aktuálně využívaných při prognóze vývoje počasí a srážek.  Můžete si zde rozkliknout teplotní mapu, na které vidíte teploty v daný den v průběhu 3 hodin, mapu oblačnosti, mapu srážek nebo mapu větru.

 

Nezaskočí Vás tedy žádné počasí, protože si vždycky vyberete svoji lokalitu, kde chcete znát přesnou předpověď počasí a uvidíte veškerá dostupná data.

 

Články

Ale naše stránky nejsou jenom o tom, že se podíváte, jaké bude počasí nebo zda bude pršet. V sekci články najdete zprávy, které se týkají počasí z domova i ze světa. Zjistíte, kde po světe se potýkají s povodněmi, kde došlo k zemětřesení, jestli někde řádí bouřky a co způsobily. Nejsme tedy jenom server o předpovědi počasí, ale najdete u nás komplexní informace o všem, co se týká počasí a věcí s ním spojenými.

 

Fotografie s tématikou počasí

Jste vášniví fotografové? Fotíte rádi fotografie spojené s počasím? Například blesky, déšť východ nebo západ slunce, oblaka, měsíc, duhu a další? Pak pro Vás je právě určená sekce foto. Vyberete si kategorii, ze které chcete prohlížet fotky a pak už jenom prohlížíte. Můžete zde také nahrát vlastní fotografie na dané téma a pochlubit se s ní ostatním.

Přijďte se přesvědčit sami na http://www.slunecno.cz

 

 

 

 

 Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!