Střevíčky pro Popelku

18. Únor 2015
přidal hnatek
Střevíčky pro Popelku

Jaké střevíčky by měla mít novodobá Popelka? Světoví módní návrháři zahájili v Berlíně výstavu s názvem "Popelka". Představili zde 11 luxusních střevíčků, které jsou určeny přímo pro Popelku (ale jedině pokud by zdědila po maceše nějaké tučné konto :-) ). Mezi těmito návrháři je například Jimmy Choo, Salvatore Ferragamo, Paul Andrew a další hvězdy módního průmyslu.

 

Střevíčky jsou zdobeny převážně krystaly Swarovski. Největší dominantou mezi navrženými kousky jsou boty přímo od Swarovski vyrobené ze skla. Vidět je můžete zde. V českých kinech bude 19. března 2015 představen nově hraný příběh. Roli Popelky si zahraje okouzlující Lilly JamesováKabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!