ZARA

24. Květen 2016
přidal kotala
ZARA

Lehce do historie značky ZARA

Velmi oblíbenou značkou populace, která má vkus, se stala španělská ZARA. Rozšířila se do celého světa, nyní působí ve více než 71 zemích. Má na světě více jak 1500 prodejen. Největší část výrobků (kolekcí) se vyrábí přímo ve Španělsku. Zbytek oblečení produkuje Evropa a Asie.

 

O značce

Zara má opravdu různorodou nabídku. Vyrábí jak dámské a pánské oblečení, tak vlastní i dětskou kolekci s názvem Zara Kids. Od této značky si můžeme pořídit také obuv, módní doplňky, kosmetické produkty a nebo doplňky do našich domovů. Oblečení je stylové, ladné, elegantní a návrháři se řídí nejnovějšími trendy, které každý měsíc představují v pobočkách po celém světě. Z důvodu obměn aktuálních módních trendů firma navrhne přes 1000 výrobků ročně, které následně zavede do výroby.

Nejnovější kolekce a trendy najdete na webových stránkách www.zara.com

 

 



Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!