Znáte moderní mini peněženku?

26. Listopad 2020
přidal genes
Znáte moderní mini peněženku?

Už jste se s minipenězenkou setkali a víte jak vypadá? Poslední hit mezi peněženkami zejména mužské populace má jasné jméno - mini peněženky!

Ještě nedávno byla pánská peněženka největší součástí pánského základního tria peněženka, klíče, mobil. Kdo by ale chtěl u sebe mít neustále deformovanou kapsu plnou nadité peněženky. 

Doba se změnila. Většina dokladů je nyní velikosti platební karty. Hotovost ve formě bankovek a mincí se díky rozmachu NFC plateb stává nepotřebnou. Kdo by chtěl mít neustále naditou kapsu díky objemné peněžence?

Tak proč sebou pořád tahat naditého společníka, který deformuje každou kapsu a ztrácí svůj význam? Proto vznikla nová kategorie - Mini peněženky.

Platební kartu má už většina moderních mužů má nahranou v mobilu. Platíme telefonem, nebo hodinkami. Je to rychlejší, pohodlnější a prostě sexy.  Hotovost se dostává do formy záložního platidla jenom “když to nejde”.

Vše je tedy o nošení dokladů totožnosti, platebních karet a jiných identifikátoru v rozměru platební karty. Maximálně s trochu hotovosti pro případnou potřebu platit, kde to nejde kartou.

Proč tedy nosit ještě starou peněženku, když existuje moderní řešení s funkcemi pro moderní dobu?


Moderní malá peněženka

Jaké výhody přináší moderní mini peněženky?

Design - moderní peněženky na karty jsou vyrobeny z moderních materiálu jako je kartáčovaný hliník, ocel, karbon. Minimalistický design poutá pozornost a zaujme okolí.

Rozměry - mini peněženky se prakticky dostávají zhruba na rozměry platební karty, které jsou skládaný na sebe pro dokonalé využití prostoru. Rozměry jsou i se zátěží 10 kartiček a hotovosti asi 25% rozměrů klasické peněženky.

Materiály - masivní kartáčováný hliník, pravý karbon, to jsou materiály které vzbudí pozornost a vydrží.

Hotovost - každá mini peněženka by měla stále možnost disponovat místem pro hotovost. Nikdy nevíte kdy pojedete mimo “civilizaci” kde je možnost platby kartou stále otázkou loterie. Některé peněženky disponují například odnímatelným klipem na bankovky. Je tedy na vás, kdy chcete bankovky nosit s sebou.

RFID ochrana - bonusovou funkcí každé správné mini peněženky je ochrana údajů z platebních karet. Peněženka blokuje NFC signály a chrání před nevyžádaným načtením dat z platebních karet přiložením čtečky na kapsu a případnému zneužití dat. Jak snadné je data načíst se přesvědčíte například programem Card Reader a platební kartou. Stačí přiložit mobil k peněžence a je to...

Vyzkoušete, jak vypadá budoucnost i té vaši peněženky?

Nabídka techto peněženek naleznete proklikem na mini peněženky.


Jezdíte autem a nosíte často doklady vozu? Existují peněženky stále menší než běžné, do kterých se vleze technický průkaz a mince. Více na kouzelné peněženky.Kabelky doporučují:

Při online nákupech využívejte slevové kupóny! Ušetříte s nimi i desítky procent, o které byste museli zaplatit více. Právě Slevovykupon.net je největší server se slevovými kupóny a akčními nabídkami v ČR.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |