Jak nosit kabelku?

21. Listopad 2013
přidal
Jak nosit kabelku?

Kabelka je naprosto nepostradatelným doplňkem každé ženy. Bez ní skutečná dáma nevyráží naprosto nikdy. Otázkou nastává, jak kabelku vlastně nosit? 

 

Kolik druhů, tolik způsobů nošení

Kabelek si můžeme pořídit hned několik druhů. Každá kabelka tak umožňuje nošení jen na pár možných způsobů. Kabelky se nosí na rozdíl od baťohů vždy pouze na jedné straně, proto bychom je neměli příliš přetěžovat, abychom si neničily páteř. 

Psaníčko na večer

Velmi speciálním případem jsou tzv. psaníčkové kabelky. Ty nosíme pouze uchopené v dlani, případně pokud jsou větších rozměrů, si je přidružujeme předloktím u těla. Jedná se o kabelky na speciální a hlavně večerní příležitosti, které netrvají příliš dlouho. Psaníčko by mělo sloužit jen a pouze na pár nejnutnějších maličkostí, mělo by být lehké, jen tak se bude nosit pohodlně.

 Teploměry v podpaždí

Je to již několik let, kdy se objevily kabelky nazývané "teploměry". Šlo o velmi malé kabelky, které se díky krátkým uchům nosily přitisknuté v podpaždí stejně jako teploměr. Dnes je jejich popularita poněkud za zenitem. Na večerní příležitosti se v současné době vedle psaníček nosí hlavně kabelky s jedním dlouhým řetízkem, které se věší velmi pohodlně přes rameno, nebo křížem. V takovém případě nejste nijak omezována, a to ani během protančené noci. 

Maxikabely ocení mnohé 

Dodnes jsou velmi populární maxikabely, které se nosí zavěšené přes rameno. I ty se nosí poměrně pohodlně, pokud disponují ještě delším řemenem, lze si je zavěsit také křížem přes rameno a disponovat tak volnýma rukama. Speciálně matky s dětmi takové nošení a velkorysost prostoru kabelky ocení nejvíce. 

S rukou před sebou? 

Ovšem patrně tou největší novinkou v nošení kabelek je dnes její nošení na zalomeném zápěstí (tomuto nošení se žertovně říká Gucciho pahýl), které se šíří jak spalničky ve školce. Ženy a dívky chodí s jednou rukou zalomenou v lokti a zvláštním způsobem před sebe vysunutou a kabelka se jim houpe na lokti. Otázkou je, zda takové nošení kabelky působí elegantně. Co je však jisté, že takové nošení rozhodně není píliš zdravé a strávit s rukou v této křeči vašemu držení těla nepomůže... Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!