Jak si vybrat tu pravou kabelku?

4. Listopad 2013
přidal
Jak si vybrat tu pravou kabelku?

Přemýšlíte, že si pořídíte kabelku? Vedle bot je právě kabelka je tím nejdůležitějším doplňkem, která o vás mnohé vypráví. Kromě toho, že by měla ladit s dalšími doplňky a zvoleným oblečením, by měla kabelka také sednout k vašemu typu osobnosti. 

Sportovní kabelky raději ne

Pokud se rozhlédnete kolem sebe třeba v metru, uvidíte, že obrovské množství žen u nás nosí kabelky, které  spíše představují sportovní tašky, a to i když se už dávno nejedná o dorostenky. Pokud se již váš věk směrem od toho juniorského poněkud pohnul, platí, že byste se měla vyvarovat modelů čistě sportovních, modelů s velkými nápisy, hrubým zpracováním a střídajícím nejrůznější barvy. O kabelkách platí známé rčení, že byste měla vlastnit jednu základní, jejíž cena by se měla rovnat vašemu měsíčnímu příjmu. Mělo by jít pochopitelně o nadčasový model, velmi kvalitně zpracovaný a z dobré kůže, který váám vydrží na věky věkův a bude také stárnout s vámi. Kabelku byste měli také sladit s vaší obuví. Pokud budou boty z něžného materiálu, nezabijte je těžkou a mohutnou koženou kabelou. 

Jak si vybírat podle postavy

Kabelka by měla také vhodně doplňovat vaši postavu. Platí pravidlo, že by kabelka měla kompenzovat vaše tělo a že byste měli si pořziovat takovou kabelku, která je vaším opakem. Vysoké a štíhlé ženy tak šáhnou po objemných kabelkách, ty, co mají spíše zavalitou postavu pak po delších štíhlejších modelech. Zavalitá žena s maličkou kabelkou v podpaždí vyúadá vždy směšně. 

Kam by měla sahat kabelka

I když si budete pořizovat drahou značkovou kabelku, hleďte si vybírat spíše takovou, která nebude příliš upozorňovat na logo a značku. Kabelka by neměla končit u vašich problematických partií, neboť právě tam přitáhne pozornost. Kabelky odrbané a neforemné raději vyhoďte! 

 

 Spřátelené weby

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.