Kdo je Michael Kors?

3. Únor 2015
přidal hnatek
Kdo je Michael Kors?

Kdo je vůbec Michael Kors, jehož módu si v posledních letech oblíbilo spoustu žen?

Michael Kors je světově uznávaný designér luxusních doplňků a konfekce. Za svou práci dostal řadu cen. V roce 1981 založil společnost, která nabízí zboží pod značkou kolekce Michael Kors a MICHAEL MICHAEL KORS. Jedná se o doplňky, obuv, hodinky, šperky, pánské i dámské oblečení a také aromatické výrobky. Michael Kors je uznávaným designérem, nabízí luxusní životní styl a díky svému cítění se stala jeho móda nadčasovou a moderní.

Originální zboží od MK se pohybuje v řádech tisíců a desetitisíců korun. Například originální kabelky stojí kolem 10.000,- Kč .Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!