Koktejlky do společnosti i na procházky

24. Březen 2019
přidal kotala
Koktejlky do společnosti i na procházky

 

Koktejlky jsou oblíbené společenské šaty, který by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Můžeme si je obléci téměř na všechny společenské události - na ples, do divadla i na večírek. Směle se v nich můžeme vydat na svatbu, promoci i na letní procházku. U koktejlek máme jistotu, že je opravdu využijeme a určitě nebudou většinu roku zahálet ve skříni.

 

Vyberte střih, který zvýrazní vaše přednosti

Koktejlové šaty si můžete vybrat z široké škály střihů. Máte-li krásné štíhlé nohy, vyniknou v krátkých šatech nad kolena. A máte-li plný dekolt, neodpírejte si výstřih, který ho zvýrazní. Pro ženy s postavou tvaru přesýpacích hodin jsou skvělou volbou koktejlové šaty se zvýrazněným pasem a tulipánovou sukní. U koktejlek si bez obav můžete dovolit i holá ramena. Nedokonalosti postavy zakryjete volnějším střihem. A pokud nemáte ráda krátké sukně, můžete zvolit délku po nebo pod kolena.

 

Koktejlové šaty a nejžhavější trendy roku 2019

Pokud chcete být tuto sezónu opravdu in, můžete směle zvolit květinové motivy i výraznější kombinace barev. Pro každou příležitost budou letos vhodné bílé kotejlky. A barvou roku 2019 je kanárkově žlutá. Šik budete v splývavé, lehce rozevláté sukni. A  naprosto nejvíc trendy budete, uvážete-li si kolem pasu velkou výraznou mašli.

 Luxusní svatební šatyLuxusní svatební šaty

Černé koktejlky - evergreen, který nevychází z módy

Pokud se vám nechce investovat do módních výstřelků, jejichž doba po sezóně nebo dvou pomine, vsaďte na klasiku. Zvolte koktejlky nadčasového střihu a v decentnější barvě.

Nesmrtelné jsou černé koktejlky, u kterých máte jiistotu, že budou in i za několik let. Navíc si k nim můžete dovolit nosit libovolné výrazné i decentní šperky a doplňky, dokonce i extravagantní módní výstřelky v opravdu výrazných barvách. A pokud je budete střídat, nikdo si ani nevšimne, že máte na sobě stejné šaty jako minule.

 Spřátelené weby

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.