Manolo Blahnik - talent všech talentů

22. Listopad 2013
přidal
Manolo Blahnik - talent všech talentů

Pokud si chcete v současné době pořídit ty nejluxusnější (a zcela jistě nejnepohodlnější) a nejrůsnější střevíce a přitom můžete obětovat nemalé částky, pak vám poradíme jedno zcela zásadní jméno, a tím je Manolo Blahnik. Víte, kde se tento božský návrhář s českými kořeny  vzal? 

Po otci Čech 

Manolo se narodil českému otci a španělské matce. Studoval nejprve diplomacii, později si změnil studijní obor na literaturu. K té měl blízko, ostatně na začátku své kariéru se stal přispěvatelem slavného magazínu Vogue, když se přestěhoval do Londýna.

Byl jiný...

V té době pracoval také pro butik Zapata, který si později za ušetřených dva tisíce liber sám zakoupil. A právě tehdy si začal uvědomovat, že by ho bavilo navrhování bot. Psal se zhruba rok 1970 a asi si můžete uvědomit, jaké boty se tehdy nosily - masivní podrážkou, nebo na platformě. A Monalo byl jiný - vrátil se k navrhování subtilních dámských střevíčků, se kterými prorazil.

Luxusní modely za luxusní ceny

Jeho boty jsou spřízněné s celou řadou celebrit. Princezna Diana, seriál Přátelé... a hlavně Jessica Parker, neboli Carrie Bradswah ze seriálu Sex ve městě. Všichni ti jeho obuv patřičně proslavili. Manolo dodnes navrhuje své krásné střevíce, ve kterých se může každá cítit jako princezna. Luxusním modelů, odpovídají také luxusní ceny, ale touž je jiná pohádka...Spřátelené weby

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.