Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

21. Červen 2017
přidal genes
Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt

 

Pokud nevíte, co si počít se znuděnými dětmi a chcete prožít hezký den v klidu a bez nervů, mám pro Vás tip na celodenní výlet do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt.

 

Dostali jsme tip na zábavní park pro děti

Na tento zábavní park jsem narazil náhodou, při cestě za nákupy do outletového centra Freeport. Znáte to, děti v oblibě nákupy zrovna nemají a tak jsme s manželkou hledali místo, kde si budeme moci sednout a odpočinout si, dát si kávu a v klidu si popovídat. Naštěstí jsme od kolemjdoucích dostali tip na dětský zábavní park Merlin's kinderwelt v Excalibur City, který se nachází přímo u outletového centra.

Samozřejmě jsme uvítali, že za vstup do zábavního parku se neplatí a je zde také plno atrakcí pro děti zdarma například trampolína, skluzavky, prolézačky a jiné. Pokud navštívíte park za hezkého počasí, jsou zde také zdarma, různé vodní atrakce - Archimédovy šrouby, potůčky, stavidla, kam si děti mohou vlézt a různě je ovládat. Dětem se samozřejmě ale nejvíce líbily atrakce placené, které nabízejí více zábavy, adrenalinu a vzrušení :-). Těchto atrakcí je tu opravdu hodně. Nejvíce se dětem líbila horská dráha, motokáry, různé kolotoče, minigolf, Sky trail - atrakce, cca 20 metrů nad zemí, jízda lodičkou Nautic Jet, to je lodička, která sjede do vody opravdu velkou rychlostí z výšky 8 metrů atd. Nepřekvapí Vás ani nepříznivé počasí, protože spousta atrakcí se nachází ve vnitřním areálu. V Merlinově dětském zábavním parku se zabaví malé i větší děti.

 

Atrakce pro děti jsou zdarma i placené

Za atrakce se v zábavním parku platí žetony - Tokeny, peníze za žetony si můžete rozměnit v automatech, které se nachází po celém zábavním parku.

 

O Vaše děti se zde můžou postarat také zkušení animátoři, můžete si tak odpočinout a nabrat síly třeba v dobře zásobeném bistru v areálu dětského světa a nebo si zajít v klidu za nákupy do nedalekého prodejního areálu Excalibur City.     

 

Pokud se tedy chystáte na rodinný výlet na Jižní Moravu nebo k našim sousedům do Rakouska a pojedete kolem hraničního přechodu Chvalovice - Hatě kousek od Znojma, mohu Vám tento dětský zábavní park doporučit jako tip na celodenní výlet, protože Vašim dětem se odsud nebude chtít odejít.Kabelky doporučují:

Při online nákupech využívejte slevové kupóny! Ušetříte s nimi i desítky procent, o které byste museli zaplatit více. Právě Slevovykupon.net je největší server se slevovými kupóny a akčními nabídkami v ČR.


Kabelka.cz slevový kód

Ušetřete na Kabelka.cz. Na Slevovykupon.net jsou různé slevy.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.