V čem vyšlápnout do sněhu?

11. Listopad 2013
přidal
V čem vyšlápnout do sněhu?

Válenky - pro někoho "chleby" 

Je to pár let, co celý svět objevil tuhle ruskou klasiku. Válenky začaly nosit i hvězdy filmu a pop music v Los Angeles. Na druhou stranu je někteří upřímně nenávidí a nazývají je potupně "chleby". Válenky jsou skvělé v hodně chladném počasí, kdy je sucho. Pozor, do jakéhokoliv mokra jsou naprosto nevhodné, neboť okamžitě nasají vodu. Válenky dnes vyrábí celá řada slovutných firem, v nejrůznějších barvách a materiálech. Jejich popularita stále neklesá. 

Vysoké zavazovací 

Nebojte se, že byste ve vysokých zavazovacích botech vypadala jako domina, nebo třeba jako fanynka rockové kapely. Vysoké zavazovací boty nemusejí být nijak robustní, ale mohou být velmi jemně zpracované. Navíc není nutné je vždy šněrovat, protože většina modelů je opatřena zipem, se kterým si je bleskurychle obujete a zujete. Díky šněrování však budou skvěle sedět na lýtku.  

Nízké volné 

Stále jsou v kurzu i nižší modely. Pořiďte si kratší natahovací kozačky, které jsou kolem kotníku volné a jsou zdobené nejrůznějšími řetězy a pásky. Rozhodně se nemusíte soustřeďovat pouze na černou, ale vybírat lze z mnoha živých barev. 

Natahovací pro sexy nohy

Natahovací kozačky jsou populární už několik let. Pokud máte pěkně tvarovaná lýtka, vytvoří vám super sexy nožku. Je pouze třeba dbát na to, aby se materiál brzo nevytahal. V takovém případě jsou totiž boty k ničemu - padají a nedrží na noze. V současné době platí, že čímn delší, tím lepší, takže si můžete pořídit i boty, které sahají až nad kolena. 

S falešnými návleky

Řekněme si popravdě, že v některých trendy kozačkách je tak neuvěřitelná zima, že v mrazu v nich vůbec nejde chodit venku. Tyto boty připomínají chytrou horákyni - na jedné straně jde o boty elegantní, ale přitom velmi teplé. Boty jsou totiž potažené umělým návlekem, který je pevně připevněn k obuvi. Díky tomu budou vaše nohy stále v teple! Kabelky doporučují:

Autokosmetika pro interiér i exteriér vašeho vozu.

E-rande vaše online rande zdarma.

Auto a Tuning - autopes hledá za vás.

Aktuální a platný slevový kód Brilianty najdete na kupónovém webu Panda Kupóny.

Půjčovna generátorů ozonu v Praze. Poradíme s výběrem vhodného zařízení, zaškolíme. Dezinfikujte kancelář, byt nebo sklad efektivním způsobem - čištění ozonem. Ozón je 3000 krát účinnější než chlor. Cena od 490 Kč/den.

Hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti deratizace, dezinsekce nebo dezinfekce? Obraťte se na nás! DDD CHOMUTOV

Rabbit Hall - erotické masáže v Praze Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek. Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!